Uwolnij swój potencjał w Nowym Roku!

Z początkiem stycznia 2017 r. Reebok wprowadza na rynek nowe buty treningowe z serii Reebok CrossFit Nano 7 i tym samym potwierdza wiodącą pozycję wśród marek obuwniczych, kierujących ofertę do środowiska CrossFitu. Nowy but treningowy linii Nano precyzyjnie współgra z sylwetką sportowca i doskonale dopasowuje się do jego ruchów.

Nano 7 umożliwiają poprawę zwinności i zwrotności podczas treningu, a zastosowana w nich technologia NANOWEAVE sprawia, że są to jak dotąd najwygodniejsze, najbardziej wytrzymałe i najlepiej przepuszczające powietrze Nano. Dodatkowo udoskonalony nosek buta zapewnia jeszcze większą moc, lepsze dopasowanie i stabilność. Wzmocnienie pięty zaś gwarantuje pewne wyczucie podłoża oraz bezpieczeństwo każdego ruchu podczas treningu. A wkładka Ortholite daje poczucie amortyzacji podczas najcięższych treningów.

Podobnie jak w poprzednich edycjach Nano, także tym razem Reebok postawił na odświeżenie i unowocześnienie linii. Obok technologii NANOWEAVE model Nano 7 cechują także:

  • Anatomiczne dopasowanie – wzmocniona podstawa stopy gwarantuje moc, stabilność i dynamikę ruchu,
  • Udoskonalona warstwa RopePro – zapewnia jeszcze większą trwałość i ochronę buta, a wykorzystanie nowoczesnego, gumowego tworzywa pozwala na utrzymanie wysokiej przyczepności i wytrzymałości podeszwy środkowej,
  • Amortyzacja i pochłanianie wstrząsów dzięki wkładce Ortholite – umożliwia większą płynność ruchów podczas treningu.

Fot. Reebok