Funkcjonalny trener personalny – edycja wakacyjna w Warszawie

Specjalizacja funkcjonalna BODYWORK® to pierwszy w Polsce kompleksowy program edukacji trenerów i fizjoterapeutów akredytowany międzynarodowym dyplomem REPs (Register of Exercise Professional) – członka międzynarodowej grupy ICREPs, w zakresie treningu funkcjonalnego. Szkolenia na trenera personalnego składają się z czterech modułów, które otwierają przed uczestnikami prawdziwe znaczenie ćwiczeń funkcjonalnych do pracy z klientem.

Wakacyjna edycja treningu funkcjonalnego będzie się odbywać w Warszawie w terminach:

6-9 lipca (MODUŁ 1: DOLNA CZĘŚĆ CIAŁA I TUŁÓW; MODUŁ 2: GÓRNA CZĘŚĆ CIAŁA I TUŁÓW)

3-6 sierpnia (MODUŁ 3: TUŁÓW (CORE) – STABILIZACJA I ODDYCHANIE; MODUŁ 4: INTEGRACJA I PROGRAMOWANIE oraz EGZAMIN)

Kurs adresowany jest do wszystkich osób używających ruchu w swojej pracy trenerskiej bądź terapeutycznej i znajdzie także zastosowanie w przypadku samych sportowców. Celem ogólnym szkolenia jest wprowadzenie słuchaczy w świat funkcjonalnych ćwiczeń opartych na ruchu w kontraście do utartych w branży fitness metod trenowania mięśni w warunkach izolacji. Absolwenci kursu zdobywają wiedzę o sprawności fizycznej ciała człowieka i jej znaczeniu w treningu fizycznym. Największy nacisk kładziony jest na naukę funkcjonalnych umiejętności ruchowych, które mają znaczenie z punktu widzenia czynności życia codziennego (tj. chodzenie, schylanie się, wstawanie) oraz z punktu widzenia sportu (tj. bieganie, skakanie, rzucanie). Każdy z modułów przedstawia wybrane zagadnienia w sposób pełny i łączy w sobie wiedzę z zakresu współczesnej fizjoterapii oraz sportu zawodowego.

CENA SZKOLENIA

– dwa moduły: 1280 zł wczesna wpłata (do 30.06.2017), 1440 zł wpłata standardowa (do 02.08.2017)
– cały kurs (4 moduły) – 2400 zł

REJESTRACJA

Rejestracja w kursie następuje przez wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej organizatora oraz zrealizowanie wybranej formy płatności:
http://body-work.com.pl/kalendarz-szkolen/

Więcej informacji o poszczególnych modułach można znaleźć na stronie www.body-work.com.pl oraz na fanpage https://www.facebook.com/bodyworkpl/

Fot. Archiwum BODYWORK®