Kongres OM Fascia In Movement

“Wszystkie osoby, których praca polega na planowaniu, opracowywaniu i realizowaniu treningów muszą obowiązkowo poznać zasady pracy z powięzią. Nie ma znaczenia czy pracujemy usprawniając pacjentów czy trenując zawodowców, praca z powięzią pozwoli osiągnąć lepsze rezultaty. Jest to dziś podstawowa i rewolucyjna wiedza, szczególnie w dziedzinie trenowania ruchu i utrzymywaniu zdrowia i sprawności ciała” – podkreślają Organizatorzy Kongresu OM Fascia In Movement.

Wydarzenie odbędzie się 3-4 marca w Krakowie. Dedykowane jest przede wszystkim trenerom personalnym i sportowym, masażystom, terapeutom oraz zawodnikom i pozostałym osobom pasjonującym się ruchem.

To już druga edycja Kongresu, na który zaproszeni zostali światowej sławy specjaliści i wyjątkowi pasjonaci, tacy jak Magnus Ringberg czy James Earls. Ambicją Organizatorów jest, jak sami przyznają, zainspirowanie do pogłębiania wiedzy, odnalezienia w swojej pracy głębszego sensu i możliwości. Podczas dwudniowego spotkania uczestnicy będą mogli nauczyć się jak zapobiegać urazom i przeciążeniom aparatu ruchu, jak pomóc swoim podopiecznym, jak przywrócić ciało do optymalnej formy i przyspieszyć jego regenerację. Dodatkowo zweryfikują poprawność techniki znanych sobie ćwiczeń.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Organizatora, szkoły Open Mind: www.fitness-om.pl

Fot. Open Mind

Komentarze

komentarze