Tańsze karnety w sieci McFIT

McFIT wprowadza od dziś nową cenę. Miesięczny abonament wynoszący dotychczas 89 zł ulega dla nowych klientów obniżeniu do 69 zł. To dobra wiadomość zarówno dla miłośników aktywności fizycznej, jak i dla trenerów, którzy zamierzają pracować w klubach sieci ze swoimi podopiecznymi.

Nowy abonament uprawnia klientów do trenowania we wszystkich 10 studiach McFIT w Polsce i łącznie ponad 240 w całej Europie. Wyjątek stanowią studia w Bydgoszczy i Krakowie – opłaty miesięczne wynoszą tu tylko 39 zł, przy czym trening możliwy jest tylko w jednym studiu. Analogiczna sytuacja dotyczy Studia McFIT Wrocław Stare Miasto – możliwość treningu wyłącznie w tym studiu kosztuje 49 zł miesięcznie.
„Wszystko, czego miłośnicy fitnessu potrzebują, w McFIT znajdą pod jednym dachem“, wyjaśnia rzecznik prasowy McFIT, Pierre Geisensetter. “Jesteśmy liderem innowacji w branży fitness i przez ostatnich 20 lat wielokrotnie udowadnialiśmy, że fitness ma w dalszym ciągu duży potencjał rozwoju. Dotyczy to naturalnie także rynku polskiego, który rozwija się w zawrotnym tempie. Klucz do zwycięstwa to dywersyfikacja, przy czym nie musi ona dotyczyć wyłącznie produktu. Również dywersyfikacja cenowa okazuje się bardzo korzystna. Przez ostatnie dwie dekady zmianie uległa nie tylko firma McFIT, lecz także całe społeczeństwo. Atrakcyjne ceny  odgrywają coraz większą rolę w naszym życiu, a my odkryliśmy duży rynek także poniżej naszej dotychczasowej ceny standardowej. Dlaczego nie mielibyśmy go obsłużyć?! Dlaczego jako nr 1 w Europie nie mielibyśmy zapewnić dostępu do sportu i fitnessu na wysokim poziomie jeszcze większej grupie ludzi?!”

Bogata oferta nowoczesnych i stylowych studiów HOME OF FITNESS obejmuje  strefy kardio, maszyn, wolnych ciężarów oraz strefę funkcjonalną. Ponadto w ramach serii CYBEROBICS® dostępne są też zajęcia fitness w nowym, wirtualnym wymiarze – na których oprócz skutecznego treningu dzięki malowniczej plażowej scenerii doświadczyć można także prawdziwej wakacyjnej atmosfery. Nowe, przystępne ceny dla nowych klientów McFIT obowiązują od dziś.

Fot. McFIT