Targi FIT-EXPO 2017 już w ten weekend!

Największe targi B2B dla branży fitness oraz towarzysząca im Międzynarodowa Konwencja Fitness Eu4ya rozpoczną się już w piątek 12 maja w Poznaniu. Nie zabraknie nowości i praktycznej wiedzy.

Branża w komplecie

Dwa wypełnione po brzegi pawilony targowe zapełnią się ofertami liderów branży fitness w Polsce. Znajdziemy tam najnowsze rozwiązania m.in. dla siłowni i tradycyjnych klubów fitness. Nie zabraknie sprzętu, akcesoriów, systemów zarządzania, ubrań, odżywek i suplementów diet.

EU4YA – must have instruktora i nie tylko

Dla trenerów i instruktorów fitness istotnym punktem programu FIT-EXPO jest Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by tiguar. Nie ma w Polsce drugiego takiego wydarzenia, w którym uczestniczy tak wielu instruktorów i trenerów. Program przedsięwzięcia tworzy 19 szkół fitness. Tegoroczna konwencja to aż cztery strefy AEROBIC & FITNESS, trzy strefy BODY & MIND, trzy strefy TRENERA PERSONALNEGO, trzy strefy WYKŁADOWE. Łącznie będzie około 200 lekcji i wykładów.

Kongres Trendy i Innowacje

Wizyta na targach naładuje zwiedzających wiedzą merytoryczną i praktyczną, tak potrzebną do prowadzenia klubu. Kolejna edycja Kongresu FIT-EXPO Trendy i Innowacje dostarczy wielu cennych tematów. W tym roku organizatorzy zatroszczą się o menedżera. Wśród prelegentów konferencji m.in.: Sebastian Goszcz, Małgorzata Burdziełowska i Krzysztof Pakulec, Tomasz Napiórkowski, Tomasz Sierpiński i Michał Mańkowski. Rejestracja online trwa.

Po raz pierwszy w Poznaniu Pole Sport

W niedzielę, 14 maja, po raz pierwszy w historii FIT-EXPO w Poznaniu odbędą się eliminacje dyscyplin akrobatyki powietrznej (Pole Sport i Aerial Hoop) na European Championship of Air Power Athletics 2017 oraz World Championship Air Power Athletics. W tegorocznych mistrzostwach weźmie udział ok. 60 zawodników w ośmiu kategoriach. W jury zasiądą artyści z całej Europy: Anastasia Vorontsova (Rosja, St. Petersburg), Tatyana Gordiyenko (Ukraina), Dmitry Fedotov (Ukraina), Anna Nikulina (Czechy, Praga),  Egor Churakov (Rosja, Moskwa) oraz Agata Malchrowicz – sekretarz. Jury będzie brało pod uwagę stronę artystyczną oraz techniczną. Imprezę sportową poprowadzą Kasia Bigos – zawodniczka pole dance, trenerka fitness, dziennikarka oraz Anne-Marie Kot – prezes stowarzyszenia PFAPA oraz wielokrotna mistrzyni świata Pole Sport. Patronat nad zawodami objęła WAAPA – jedna z największych federacji, zrzeszająca kraje na czterech kontynentach.

Złote Medale

Na FIT-EXPO poznamy laureatów ZŁOTEGO MEDALU Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wnikliwa ocena ekspertów sprawia, że nagrodę otrzymają najlepsze, innowacyjne i o najlepszej jakości produkty. Na targach i na stronie internetowej konkursu odbędzie się drugi etap rywalizacji – plebiscyt ZŁOTY MEDAL – Wybór Konsumentów. O zwycięzcy zadecydują tym razem zwiedzający FIT-EXPO i internauci.

Fitautobusy

Organizatorzy przywiozą na targi po raz kolejny zwiedzających z Krakowa i Warszawy oraz miast, przez które w pierwszym dniu targów (czyli w piątek) przejadą wynajęte autobusy. Bilet w tę i z powrotem będzie w niskiej cenie. Zapisy i szczegóły rozkładu jazdy będą dostępne na stronie internetowej.

Gotowi na zabawę?

Ten punkt programu w ubiegłym roku stał się hitem FIT-EXPO. Fantastyczna atmosfera wieczoru branżowego, bo o nim mowa, z pewnością zostanie powtórzona już niedługo. Świetna muzyka, zabawa do białego rana przeplatana gorącymi podsumowaniami dnia także i tym razem ściągnie na wieczorne party wystawców, uczestników kongresu i fitnessowej konwencji. Uwaga! Uczestnicy kongresu mają wstęp wolny!

Premiera trampolin

Podczas targów FIT-EXPO 2017, w sobotę (13 maja), odbędzie się inauguracja Akademii PowerJump! Znana z produkcji trampolin firma PowerJump rozpocznie szkolenia dla instruktorów. Wezmą oni udział w trzyetapowym szkoleniu: PowerJump basic; PowerJump soft oraz PowerJump strong.
Zapraszamy na www.fitness.mtp.pl, gdzie znajdziecie szczegóły tegorocznej edycji targów FIT-EXPO.

Fot. archiwum targi FIT-EXPO