Uwolnij prawdziwą moc warzyw i owoców!

Marka Tefal wprowadza na rynek dwa nowe blendery. Nowość w coraz bardziej modnej kategorii blenderów kielichowych – High Speed Blender – jest idealny do przygotowania letnich koktajli i jesiennych smoothies z warzyw i owoców, a także przyrządzenia pysznych sorbetów w upalne dni. Z myślą o wszystkich tych, którzy cenią oszczędność miejsca, wygodę i dużą moc blendowania nawet w małej kuchni, marka Tefal przygotowała natomiast kompaktowy blender ręczny QuickChef.

Blendery stojące to najwygodniejsze urządzenia do przyrządzania wszelkich koktajli, smoothies czy  soków, szczególnie latem, kiedy natura rozpieszcza nas bogactwem owoców i warzyw. High Speed Blender Tefal to nowy wymiar blendowania! Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Tripl’Ax® Pro, polegającej na unikalnym ustawieniu aż 6 ostrzy ze stali nierdzewnej, które działają w 3 uzupełniających się kierunkach, High Speed Blender gwarantuje doskonałe efekty blendowania. Ostrza skierowane do góry dają efekt cyklonu, jeszcze dokładniej zbierając i blendując wszelkie drobinki składników, a ostrza
z ząbkami pokruszą nawet najtwardszy lód. Dzięki temu w blenderze zrobicie nie tylko koktajle czy zupy, ale także sorbety czy zupy, hummusy, a nawet masło orzechowe. Moc 1500W, prędkość nawet do 30 000 obrotów na minutę i krawędź ostrza rozpędzana do prędkości ponad 460 km/h gwarantują efekt  pracy 1,5x szybszy od zwykłego blendera! Ponadto 6 automatycznych programów (smoothie, kruszenie lodu, gorące zupy, sorbet, orzechy, czyszczenie automatyczne) i ustawienia manualne gwarantują szansę wykonania nieskończonej liczby pysznych napojów i dań. Dodatkowe zalety High Speed Blender to aż 10 prędkości pracy i niezwykle wytrzymały dzbanek z tworzywa Tritan o pojemności 2 l (pojemność robocza 1,5 l). Dzbanek ten jest praktycznie niezniszczalny, nie zatrzymuje zapachów i nie zawiera bisfenolu A. W wyposażeniu podstawowym High Speed Blander marki Tefal znajduje się także bardzo praktyczne akcesorium do popychania. Gwarancja 2 lata. Cena:  999 zł.

Dla tych, którzy cenią kompaktowość sprzętów kuchennych sprawdzi się nowy blender ręczny QuickChef marki Tefal. Dzięki mocy aż 1000 W, poradzi sobie z każdym składnikiem. Aż 20 różnych prędkości regulowanych łatwym w użyciu intuicyjnym pokrętłem zapewnia całkowitą kontrolę mocy blendowania bez konieczności zatrzymywania urządzenia. Wysokiej jakości metalowa obudowa oraz miękki uchwyt pokryty antypoślizgową powłoką Soft Touch gwarantują wygodę użycia, nawet mokrymi  rękami, a mini-rozdrabniacz sprawi, że siekanie cebuli już nigdy nie skończy się w Twoim domu łzami. Wszystkie demontowalne części z łatwością umyjesz w zmywarce.
Blender ręczny Quickchef marki Tefal dostępny jest w 3 wariantach:
•    HB6568, 3 w 1 – czyli blender wraz z pojemnikiem 800ml, mini-rozdrabniaczem 500ml oraz trzepaczką dostępny jest w cenie ok. 249 zł
•    HB6598, 2 w 1 – czyli blender z pojemnikiem 800 ml i mini-rozdrabniaczem 500 ml kosztuje ok. 219 zł
•    HB6588, bez dodatkowych akcesoriów (blender z pojemnikiem 800 ml) kosztuje ok. 179 zł.

PrintTefal High Speed Blender (2)