Wielkie otwarcie Reebok FIT SHOP!

Już 1 lipca wielkie otwarcie sklepu, w którym będzie można płacić… wysiłkiem! 600 m2 powierzchni, sprzęt aerobowy, rig do CrossFit, codzienne treningi, opieka trenera personalnego, strefa chillout oraz pełna kolekcja Reebok – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekać będą na wszystkich odwiedzających Reebok FIT SHOP.

Reebok FIT SHOP to pierwsze w Polsce miejsce, w którym za produkty marki Reebok będzie można zapłacić wysiłkiem. W sklepie obowiązywać będzie specjalna waluta DELTA, którą będzie można sfinansować do 1/4 ceny swoich zakupów. Aby ją otrzymać wystarczy przyjść do Reebok FIT SHOP, wylosować i wykonać trening, odebrać walutę za wysiłek i obniżyć cenę zakupów – ubrań i butów z nowej kolekcji Reebok jesień / zima 2017.

Reebok FIT SHOP to 600 m2 przestrzeni otwartej dla wszystkich spragnionych aktywności fizycznej – zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. Open gym obowiązywać będzie przez cały czas, gdy nie ma zaplanowanych treningów. Codziennie na miejscu do dyspozycji gości będzie sprzęt aerobowy, gimnastyczny i ciężarowy oraz trener personalny, który pomoże w dopasowaniu odpowiedniego treningu. A w chwilach wytchnienia będzie można wypić kawę serwowaną przez kawiarnię Etno Cafe.

Każdego dnia odwiedzający Reebok FIT SHOP będą mogli wziąć udział w treningach z różnych dziedzin sportowych przygotowanych i prowadzonych przez ambasadorów marki: Kasię Bigos – Fire Workout, Karolinę Erdmann – Yoga Beat czy Bartka Lipkę – CrossFit oraz partnerów Reebok: Les Mills – BODYPUMP®, Academia Gorila – Muay Thai i boks, Spartan Race – trening przygotowujący do biegów z przeszkodami oraz Black Roll – Mobility. Działać będzie również grupa biegowa Reebok RUN CREW pod czujnym okiem Andrzeja Bogdała, która trenować będzie w okolicznym parku metodą Aerobic Capacity, czyli trenowanie poprzez bieganie. Przygotowano także treningi dla rodziców z dziećmi, kobiece poniedziałki, czyli wyjątkowe wieczory dla pań, a co weekend – specjalne, duże wydarzenia sportowe. Na miejscu, podczas treningów, będzie można przetestować buty Reebok z najnowszej kolekcji przed ich rynkowym debiutem.

Wielkie otwarcie Reebok FIT SHOP odbędzie się w sobotę 1 lipca podczas wydarzenia Gorila Fight Arena zorganizowanego z partnerem – klubem Academia Gorila.

Reebok FIT SHOP mieścić się będzie przy Pl. Trzech Krzyży 10/14 w Warszawie. Sklep działać będzie przez najbliższe dwa miesiące od 1 lipca do 3 września, codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 22:00 oraz w soboty i niedziele od 10:00 do 19:00.

Więcej informacji na www.reebokfitshop.pl

Fot. Reebok